Aliağa Klima Servisi

Aliağa Klima Servisi

Klimalar son yıllarda evlerde olmazsa olmaz ev eşyaları arasında yerini almıştır. Yazları olduğu kadar kışları da kullanılan klimaların montajı, bakımı ve arıza çeşitleri profesyonel servislerce yapılmalıdır. Aliağa klima servisi olarak İzmir ilinin birçok ilçesine ve mahallesine klima servisi hizmetini sunuyoruz.

Her türlü marka ve modellerde bulunan klimalarınızı montaj yaptırmak istiyorsanız firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Klima montajı ve diğer klima ile ilgili işlemler için bu alanda uzmanlaşmış kişilerden yardım almanız önemlidir. Klimalar montaj yapıldıktan sonra arıza yapmasa bile yıllık kontrol ve bakımları yapılması gereken eşyalar arasında yerini alır. Klima gaz kontrolü ve ünitelerin bakımları gibi işlemleri firmamız özenle ve titizlikle yapar.

Klima Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Klimalar soğutma ve ısıtma görevi yapan makinelerdir. Kullanım alanınıza uygun kapasiteli ve soğutma ya da ısıtma hacmine uygun olan modelleri tercih etmeniz gerekir. Uzun süreli verim almak için doğru klima seçimi ve bundan sonrasında da doğru montaj uygulaması gelir. Aliağa klima servisi olarak klimalarınızı istediğiniz yere uygun olarak montaj yapıyoruz.

Özellikle dış ve iç ünite arasındaki bağlantıyı titizlikle uyguluyoruz. Montajın teknik ve elektronik işlemleri tamamlandıktan sonra klimanızı çalıştırarak sizlere teslim ediyoruz. Ayrıca montaj öncesinde uygun görülürse klimanın takılacağı odayı ve dış ünitenin asılacağı yeri inceliyoruz. Bu alanlara uygunluğunda anlaşıldığı takdirde ise kısa sürede klimanızın montajını özenle yapıyoruz. 

Klimalarda Oluşan Arıza Tipleri

Klimaların eksiksiz yapılan montajından sonra uzun bir süre arıza gibi sorunların oluşması beklenmez. Klimalarda ısıtma ya da soğutmada çıkan eksik hava akımında dolayı tam verim alınmadığı zaman uzman bir görüşe danışılması gerekebilir. Klima gazında içerdeki ortamın soğuması ya da ısınması için verilen hava bulunur.

Bu gazın azalmasında klima tam olarak görevini yapamaz. Bu arızanın giderilmesi için uzman kişilerden yardım alınması gerekir. Aliağa klima servisi olarak her türlü klima gazı basılması veya dış ünite ya da iç ünitelerin temizlenmesi gibi işlemleri profesyonel olarak yerine getiriyoruz. Klimanız ile ilgili oluşan her türlü arıza ya da sorunları firmamızın alanında uzman çalışanları gidermek için çalışır. 

[Toplam: 1 Ortalama: 5]
Şimdi Ara Servis Çağır