Gaziemir Klima Servisi

Gaziemir Klima Servisi 

Gaziemir klima servisi alanında kaliteli çalışmalar sunan bir firmayız. Teknik servisler alanında sunduğumuz başarılı hizmetlerden birisi olan klima hizmetleri için kaliteli ve orijinal parçaları kullanırız. Klimanızda meydana gelen teknik arızaların çözülmesi için uzman bir ekibimiz ile beraber inceleme yaparız. İnceleme sonrasında sorunun büyüklüğüne tahmini bir çözüm süresi iletilir.

Kış aylarında soğuk havalarda ısınabilmek için ısıtma özelliğinden yararlandığımız bu klimalar, yaz aylarında da soğutmak için kullanılır. Her iki özellik için de verimli bir sonuç elde edebilmek için klimanızın belirli zaman aralıklarında bakım ve onarım işlemlerini yaptırmalısınız. Her elektronik eşya gibi klimalarda da belirli elektrik sorunları meydana gelebilir

İzmir Profesyonel Klima Servisi 

Gaziemir klima servisi firmaları arasında yer alan firmamızda kullanılan malzemelerin hepsi, markaların orijinal parçaları olmaktadır. Kullanılan parçaların kaliteli olmaması durumunda kısa bir süre sonra arıza yeniden meydana gelebilir. Bu durumun önlenebilmesi için kaliteli çalışmalar sunan firmamızdan destek almalısınız. Her biri bu alanda eğitim görmüş ve sektör bilgisi olan ekip arkadaşlarımız bulunur.

Dünya markalarının kombi modellerinde meydana gelen teknik sorunlar için firmamız ile iletişim halinde olmalısınız. Alanında uzman personellerimiz ile beraber bu çalışmalarımıza ek olarak kurulum ve montaj işlemlerimiz de bulunur. Yerinde kurulum işlemlerinde odalar içinde yer değişikliği sağlanır. Odanızda klimanızdan en verim alacağınız alana kurulum sağlanır.

Gaziemir Aynı Gün Servis Hizmeti 

Modern anlamda çalışmalar sunan firmamız, her marka için tamir işlemleri sağlar. Gaziemir klima servisi alanında hizmet veren firmamızda, gerekli durumlarda arıza tespitlerinde süre uzun olabilir. Klimanızdan verim alabilmeniz için belirli zaman dilimlerinde bakım işlemlerini de yaptırmalısınız. Tamir ve bakım işlemlerinde hava filtresinin de değişimi yapılmalıdır. Özellikle kapalı alanda kullanıldığı için aylık olarak hava filtresinin değiştirilmesi önerilir.

Değişim olmadığında sağlık açısından zararlı havanın odanın içine yeniden girmesine neden olur. Klimanızın elektrik borusu, su geçen yerlere yakın olmamalıdır. Firmamız, kurulum işlemlerinde bu konuya dikkat ederek kurulumu sağlar. Firmamızda parça malzemelerin değişimi de sağlanır. Bu parçalar arasında sıklıkla kullanılan kumandalar olmaktadır.

[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Şimdi Ara Servis Çağır