Konak Klima Servisi

Konak Klima Servisi

Konak klima servisi, klima bakım ve onarımında güven veren işletmelerin başında gelir. Klimaların bakımları hangi sıklıkla yapılır? Bu soruya verilecek en doğru yanıt, kullanım sıklıklarına göre bakımların değişmesidir. Ev gibi yaşam alanlarında senede en az bir sefer bakım yapılması önerilirken, iş yerlerinde senede en az iki sefer yapılması gerekir.

Sürekli klima çalıştıran iş yerleri için de senede dört sefer yapılması önem taşır. Klima bakım ve temizlikleri sadece uzun süre kullanım için değil, sağlık açısından da yapılması önerilen bakımlardır. Klimaların filtrelerinin sıklıkla temizlenmesi, yaşam alanlarındaki kişilerin solunum sağlığı için de gerekli olan işlerdendir. Klima bakım ve onarımında kurumsal hizmet sunan işletmelere yönelmek gerekir.

Klima Bakımında Profesyonel Hizmet

Konak klima servisi, klima onarımında ve bakımında profesyonel hizmeti ile İzmir’in en çok talep gören servisidir. Klimaların düzenli şekilde bakım yapılmasının önemi son derece fazladır. Bu sayede oluşabilecek maddi açıdan daha büyük arızaların oluşumu önlenir. Periyodik bakımlar için ödenecek ücret, büyük çaplı parça değişim ve arızalarının yanında son derece cüz’i kalır. Bu nedenle, klimalarda periyodik bakımların ihmal edilmemesi oldukça önemlidir.

Evlerde mevsim geçişlerinde yaz ve kış bakımlarının yapılması önerilir. Bu bakımlar, klimaların fazla enerji harcamasını da önleyerek, aile bütçesine katkı sunar. Klimalarda iç ünite ve dış ünite olmak üzere başlıca iki tür bakım yapılır. Firmamız klima bakımlarını yerinde yaparak, hızlı ve güvenilir hizmet sunar.

Klima Onarımında Orijinal Parça Değişimi

Konak klima servisi klima bakımının yanı sıra onarım hizmeti de sunar. Klima bakımları sonucunda arızalanan parçaların yerinde değişim ve onarım hizmeti verilir. Parça değişimlerinde orijinal ürün takılması söz konusudur. Parça değişimleri sonrasında garanti belgesi verilir. Pek çok klima servisi parça değişimlerinde yan sanayi ürünlere yönelir.

Bu sebeple, klima servisinde kurumsal firmaların tercih edilmesi önerilir. Firmamız deneyimli elemanları ile sorunu en kısa sürede tespit edip, onarımını yapan işletmelerdendir. Duvar tipi, salon tipli, kanallı klimalar yerinde ve hızlı şekilde tamir edilir. Kurumsal hizmet için firmamızın tercih edilmesi önerilir.

[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Şimdi Ara Servis Çağır